Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Ahoj školko! Dort pro MŠ Pastelka
Vloženo: dnes
Platnost do: 31. srpna
Zobrazeno: 31×
Děkujeme Všem našim dětem a jejich rodičům za krásné kytičky a dárečky na rozloučenou před prázdninami, které nám udělaly velikou radost.
Dnes se s námi rozloučil i Artik z Broučků, který se stěhuje do jiného města a přinesl tento výborný dort se symboly naší školky Pastelka.![]()
. Přejeme všem naším dětem a jejich rodinám krásné prázdniny plné radosti, báječných zážitků a legrace.V září se těšíme , že se zase uvidíme.
Odcházejicim budoucím prvňáčkům
přejeme v novém školním roce hodně úspěchů, hodně dobrých kamarádů a paní učitelky, které jim umí naslouchat.![]()
Kolektiv MŠ Pastelka